Genesis wzbogaca stanowisko gracza o niespotykany dotąd, a naprawdę przydatny element - Biuro prasowe

Genesis wzbogaca stanowisko gracza o niespotykany dotąd, a naprawdę przydatny element

Zwykle krzesła i fotele, będące ważną częścią wyposażenia gracza posiadają plastikowe koła. Te natomiast potrafią być dość zabójcze dla powierzchni podłóg. A może by tak wyposażyć stanowisko do gier w matę podłogową? Oczywiście utrzymaną w odpowiednim stylu.

Genesis wprowadza właśnie nową kategorię produktów – seria Tellur to maty podłogowe, chroniące powierzchnię podłogi przed kołami fotela. Co wyróżnia taką matę od zwyczajnego dywanika?

Przede wszystkim design. Gracze od pewnego czasu przywiązują do niego coraz większą wagę i trudno się dziwić – w większości dziedzin jest w czym wybierać wśród sprzętu gamingowego. Jednak jeśli chcieliśmy uchować podłogę przed zniszczeniem to dotąd trzeba było polegać albo na dywanikach, wykładzinach lub specjalnych, niezbyt eleganckich (po prawdzie, zwyczajnie brzydkich) matach z tworzywa sztucznego. A gdyby tak dodać nieco gamingowego stylu?

Wszystkie trzy nowe maty Genesis Tellur 300 zawierają motywy charakterystyczne dla designu gamingowego lub wręcz puszczają oko do fanów konkretnych tytułów. W ramach serii Genesis Tellur 300 znalazł się model WASD z… cóż, klawiszami WASD używanymi w grach, model Inception of Hero z dużym logo producenta i charakterystycznymi “pęknięciami szkła” oraz model Aresnal of Gamer, pełen sylwetek broni palnej znanej m.in. z CS:GO.

Drugi ważny czynnik to wygoda. Wszystkie trzy modele z serii Tellur 300 posiadają antypoślizgowy spód, co zabezpiecza przed przesuwaniem się maty. Dopasowano też rozmiar (średnica 100 cm) do typowego miejsca zajmowanego przez fotel stojący przed biurkiem. Maty zostały wykonane z trwałego poliestru, co zapewnić ma długie użytkowanie.

Maty Genesis Tellur 300 kosztują 99,99 zł.

 

 

Źródło: Entrymedia, Genesis

Tags:

Podziel się opinią