uGo wprowadza zdalnie sterowaną wywrotkę - Biuro prasowe

uGo wprowadza zdalnie sterowaną wywrotkę

Kto spośród małych chłopców (a i pewnie wielu większych) nie chciałby zasiąść za sterami masywnej, głośnej i pełnej surowej mocy maszyny, takiej jak choćby budowlana wywrotka? uGo właśnie daje nam tę możliwość… chociaż w nieco bardziej kompaktowej formie.

 

Słabość do wielkich maszyn konstrukcyjnych pojawia się dość wcześnie, a często nigdy się nie kończy. Dla miłośników zdalnie sterowanych pojazdów, niespełnionych kierowców potężnych pojazdów oraz oczywiście dla ich pociech uGo wprowadziło nowy produkt – wywrotkę.

 

Zasięg działania urządzenia jest dość duży, wynosi bowiem 50 metrów i pozwala na dość swobodną zabawę. uGo wywrotka posiada pojemną baterię (400 mAh), dzięki której zabawa pojazdem może trwać do 15 minut. Chociaż wzorowany jest na wielkich, ciężkich wywrotkach pracujących np. w kopalniach odkrywkowych, to nowy model marki uGo porusza się dość żwawo, osiągając prędkość 10 km/h. Podobnie jak dwanaście razy większy pierwowzór posiada ruchomą platformę transportową.

 

Do sterowania, producent przeznaczył kontroler bezprzewodowy, zasilany bateriami AA. Przypomina on gamepada i funkcjonuje bardzo podobnie, z tym, że zamiast D-pad znajduje się tu kolejny mini joystick.

 

Cenę produktu ustalono na kwotę 169 zł.

 

Źródło: Entrymedia, uGo

Tags:

Podziel się opinią