uGo: hulajnoga elektryczna - idealny kompan w mieście - Biuro prasowe

uGo: hulajnoga elektryczna – idealny kompan w mieście

HulajnogaPrzemieszczanie się w miastach nie zawsze jest proste. Komunikacja miejska często pozostawia wiele do życzenia, a korki i względy ekologiczne nie zachęcają do podróży autem. Może więc hulajnoga elektryczna?

Nowy produkt uGo oznaczony kodem UEH-1376 to urządzenie, które znakomicie odnajdzie się w betonowej dżungli. Hulajnogi elektryczne są coraz częstszym widokiem na ulicach naszych miast. Niewielkie, lekkie, dość szybkie, pozwalają wjechać w przestrzeń niedostępną dla samochodów, motocykli czy skuterów. Są przy tym bardziej poręczne niż rower. Hulajnoga elektryczna uGo UEH-1376 posiada wszystkie te zalety. I kilka dodatkowych.

W zależności od obciążenia i charakterystyki trasy, na hulajnodze elektrycznej uGo możemy przejechać od 15 do 20 km. W większości miast pozwala to na dojazd do pracy, uczelni lub szkoły i powrót, nawet nieco okrężną drogą. Hulajnoga ma charakteryzować się także wytrzymałą konstrukcją, a jej maksymalne obciążenie to 120 kg.

Producent zadbał o kwestię bezpieczeństwa i wyposażył hulajnogę w dwa tryby hamowania umożliwiające zatrzymanie się we właściwym momencie. Dodatkowo wyposażono ją w lampę LED, która pozwala zobaczyć jadącego z daleka. Produkt posiada także wyświetlacz LCD, pokazujący stan naładowania baterii, prędkość i przejechany dystans.

Hulajnoga uGo UEH-1376 kosztuje 1199 złotych.

 

 

Źródło: Entrymedia, uGo

 

 

 

Tags:

Podziel się opinią