Natec Fowler - całe biurko podłączone jednym kablem - Biuro prasowe

Natec Fowler – całe biurko podłączone jednym kablem

Przychodzisz do biura. Podłączasz jeden kabel do laptopa. Monitor, drukarka, sieć LAN i zewnętrzny dysk właśnie uzyskały połączenie z twoim komputerem.  

Niewielkie urządzenie daje spore możliwości. Natec Fowler, bo o nim mowa, to podłączony poprzez USB typu C wielofunkcyjny adapter, wykorzystujący potencjał drzemiący w niewielkim, za to szybkim porcie USB.

 

Dzięki dużej przepustowości interfejsu USB 3.1 typu C Natec Fowler umożliwia połączenie komputera z całym szeregiem urządzeń. Takie rozwiązanie pozwala na przykład podłączyć smartfona, klawiaturę oraz mysz i zagrać w ulubioną grę w dowolnym miejscu.

 

Ponadto na niewielkiej obudowie znalazło się miejsce dla dwóch pełnowymiarowych USB 3.0 (typ A), HDMI, USB 3.0 typu C oraz czytnika kart pamięci SD i Micro SD. Uzupełnieniem jest karta sieciowa Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps).

 

Zastosowany tu port USB może służyć do komunikacji nawet z ekranami o rozdzielczości 4K. Do użycia adaptera nie potrzeba żadnych sterowników czy dodatkowego oprogramowania.

 

Natec Fowler kosztuje 169 zł.

 

Tags:

Podziel się opinią