Cooler Master: klawiatura CK552 dostępna w sprzedaży - Biuro prasowe

Cooler Master: klawiatura CK552 dostępna w sprzedaży

Na cyfrowym polu bitwy odpowiednia klawiatura potrafi zadecydować o porażce i zwycięstwie. CK552 od Cooler Mastera to proste i solidne rozwiązanie, zaprojektowane z myślą o długich potyczkach. Gaming to jednak nie jedyne środowisko, gdzie ma sprawdzić się prezentowany model.
Od sprzętu komputerowego, zaprojektowanego z myślą o gamingu, przede wszystkim oczekuje się niezawodności. Dlatego CK552 wyposażono w przełączniki mechaniczne Gateron oferujące wytrzymałość do 50 milionów kliknięć. Użytkownik ma do wyboru wariant z przełącznikami: czerwonymi, niebieskimi oraz brązowymi, te z kolei mają stanowić kompromis między rozrywką a pracą.
Cooler Master zapewnia, że klawiatura CK552 zniesie wiele, oferując jednocześnie odpowiednią precyzję. Konstrukcję ze szczotkowanego aluminium, zakrzywioną płytę górną i minimalistyczny design zaprojektowano z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Jednocześnie kontrola On-the-Fly umożliwia dostosowanie ustawień, takich jak oświetlenie RGB i makra w czasie rzeczywistym, bez konieczności zaglądania do oprogramowania.
Ulepszony autorski program Cooler Master Portal pozwala na jeszcze większe dostosowanie klawiatury do własnych potrzeb. 16,7 mln kolorów dostępnych dla podświetlania LED to dopiero początek. Łącznie użytkownik otrzymuje siedemnaście różnych wariantów efektów świetlnych.
Klawiatura Cooler Master CK552 dostępna jest na rynku w cenie ok. 390 zł. Produkt objęto dwuletnią gwarancją.

Specyfikacja produktu:
Model klawiatury:
CK-552-KKGM1 – (brązowe przełączniki)
CK-552-KKGL1 – (niebieskie przełączniki)
CK-552-KKGR1 – (czerwone przełączniki)
Typ przełączników: mechaniczne Gateron
Tworzywo: plastik i metal
Wymiary: 460 x 135 x 41 mm
Waga: 860g
Długość przewodu/typ: 1.8m, USB 2.0
LED: RGB, 16,7 miliona kolorów
Polling Rate: 1000 Hz
MCU: 32bit ARM Cortex M3
Wbudowana pamięć: 512KB
Zarządzanie w locie: multimedia, zapis macro, kontrola RGB
Wsparcie programowe

Źródło: Entrymedia, Cooler Master

Tags:

Podziel się opinią